PET

By | 8/23/2015 10:10:00 AM Leave a Comment


 “Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.”
- Roger Caras


  Podobno pies to najlepszy przyjaciel człowieka, chyba coś w tym jest. Od dwóch lat mam szczęście mieć aż dwie psie przyjaciółki:), które rozweselają mnie każdego dnia i przekazują ogromną porcję energii i miłości. Fajnie jest więc, kiedy ja też mogę coś dla nich zrobić. Poniżej umieściłam zdjęcia drobiazgów, które wykonałam dla moich czworonogów, jest to łóżeczko i ubranka:) 
  Psia moda staje się powoli normą, coraz częściej mamy okazję obserwować na naszych ulicach zwierzaki w stylowych, kolorowych ciuszkach. Projektanci i producenci psiej odzieży prześcigają się w tworzeniu nowych trendów. Ważne jest jednak by pamiętać aby ubranka, które wkładamy naszym pieskom były wygodne i nie krępowały ich ruchów. Tak też przy tworzeniu ciuszków dla moich zwierzaków, postarałam się aby były one nie tylko modne ale i wygodne.
     

   Someone once said that the dog is man's best friend, and it might be true. Since two years I'm an owner of two doggie friends. They perfectly know how to cheer me up, when I'm not in the mood. Now I cannot imagine my life without them. They became a part of our family. Life without them would be so empty.       From time to time I try to sew something for my pets. This is usually a piece of clothing. Since fashion for dogs is becoming more and more popular it is quite easy to find stylish and comfortable outfits for them. Dog fashion designers try to create new trends. And so I tried to ctreate something fashionable and comfortable. 

Below there are some things that I made for my little friends. 
                                
 Łóżeczko
Bed
      
                               Sukieneczka
Skirt
  
  Sweterki 
  Sweaters
        
    

              
                                                                                                                           


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: