Set Fire to the Rain

By | 11/10/2016 08:15:00 PM 3 comments


"Chic is when a woman is in harmony with herself".
- Giambattista Valli

  Pastele na jesień? Oczywiście, że tak. Jesienne stylizacje nie muszą być szare, nudne i dołujące. Pogoda za oknem daje nam się wystarczająco we znaki,  nie pozwólmy by to wpłynęło na nasz wygląd. Niech nasz strój wprowadzi trochę słońca na jesienne ulice:) 
Idąc za ciosem uszyłam pastelową sukienkę, która miała rozjaśnić mój look i przy okazji poprawić mi nastrój. Jak się okazało wpłynęła nie tylko na poprawę mojego nastroju, ale i mojej siostry, a to dlatego, że sukienka tak się jej spodobała, że ją jej podarowałam:) Jest to kolejny dowód na to, że szycie rozświetla nasze życie:):)

   Pastels in Autumn? Of course! Fall's styles do not have to be dull and boring. The weather outside is enough depressing, do not let it ruin our looks. Be creative and bring some light in to the street!
I do not want to hide under my dull clothes that is why I sewed a pastel dress that was supposed to brighten my look and improve my mood. At the end it not only improved by mood but also my sister's because she liked the dress so much that I gave it to her:)
Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Bardzo oryginalna sukienka, bardzo mi się podoba! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiekna stylizacja, kocham kwiaty i uwielbiam wianki, wygladasz po prostu bajecznie! :)

    OdpowiedzUsuń