Not FALLING into FALL

By | 10/16/2015 10:48:00 PM 2 comments
"I am no longer concerned with sensation and innovation, but with the perfection of my style."
- Yves Saint Laurent


   Na moim blogu robi się coraz bardziej szaro i ponuro. Mam nadzieję, że aura za oknem niedługo jednak się poprawi bo nie chciałbym,żeby ten smutny nastrój zagościł tu na dłużej.
   Zaczynam wtapiać się w jesienny klimat i szare ulice. Robię to po swojemu, małymi kroczkami,chyba nie potrafię pogodzić się z myślą, że lato już nie wróci. Dlatego też uszyłam sobie sukienkę, która kolorem może delikatnie odzwierciedlać atmosferę jesieni, ale długością zdecydowanie nawiązuje do moje ukochanej pory roku. Nie znoszę rajstop, czapek i tego całego ubierania się na cebulkę, więc nic takiego u mnie nie zobaczycie. Choć możliwe, że zmienię zdanie jak tylko mnie porządnie przewieje:)


     It is getting grey and dull on my blog. I don't want the weather to influence my posts and bring this sad atmosphere, but it seems to be unavoidable. I am merging into the fall's background. I am doing this my way, with small steps. I sewed an oversized mini dress to reflect my mood. Its colour, to some point reflects the present season, but its length is more summer. I can't stand tights, warm hats and all this layering, so my looks are nothing about these. However I will probably soon change my mind when I just catch a cold:)

Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze: