THIS is IT

By | 5/03/2016 11:21:00 AM 2 comments

"There are still places to go, there are still dinners, there are still parties and you can still get dressed up. That's part of having fun in fashion."
- Christian Siriano   

   I uszyłam sobie nową sukienkę z falbanką.... choć tak szczerze to ta sukienka nie jest wcale taka nowa, gdyż do jej wykonania wykorzystałam starą spódnicę.  A najfajniejsze jest to, że ta sukienka może również być bluzką;)
    Jak pewnie zauważyliście dość często bawię się w recykling rzeczy, które przez lata składowałam na strychu. Ostatni efekt tego recyklingu to nie tylko ta sukienka, ale również kamizelka, którą również chcę Wam pokazać. Kupiłam kilka naszywek i w parę chwil moja kamizelka zyskała nowe życie:) Czasem wystarczy trochę dobrych chęci i z czegoś potencjalnie niemodnego możemy stworzyć, naprawdę ciekawe rzeczy:)

  And I sewed myself a new dress. To be honest it is not so new because I sewed it out of an old skirt. The best thing about the dress is that it is also a blouse:)
Recently I recycle more, and the effect of this is not only the skirt, but also a denim vest that I also want to show you:)...Enjoy and have a nice day!!!:)
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. beautiful ;-)
    http://kamilaocieczek.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. sukienka w stylizacji z tą kamizelką i szortami wygląda re-we-la-cyj-nie! :)

    OdpowiedzUsuń